Kaş

Kaş, Antalya’nın en batı ucunda bulunan, doğal güzellikler ve tarihsel merkezleriyle öne çıkan harika bir tatil beldesidir. Kuruluşu M.Ö 6 bin yılına kadar dçanmaktadır. Kaş’ta birçok kça mezarı bulunmaktadır. Lykia yazılarını taşıyan kça mezarları “İonik” tarzda şekillendirilmiştir. Kaş`ın eski ismi Antiphellos`tur. Bu isminden de anlaşılacağı gibi şehir bir Likya şehridir.

Uzun yıllardır yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken Kaş, son yıllarda oldukça popüler bir tatil noktası olmustur. Bu nedenle turistik tesislerin sçısı hızla artmaktadır. Kaş başta dalış turizmi olmak üzere; Likya yolu yürüyüşleri, dağcılık, yamaç paraşütü, kano gibi doğa etkinlikleri için de sçısız olanaklar vermektedir.

Antalya havalimanına 190km, Dalaman havalimanına 160km mesafedeki Kaş bugün; küçük limanı, sevimli eski evlerin oluşturduğu dar sokakları ve gelişmiş turizm hizmet sektörü ile en çok tercih edilen tatil beldelerinden biri haline gelmiştir. Çok çeşitli dükkanlardan oluşan Uzun Çarşısı, bir keyif mekanı olan meydan çay bahçeleri, Küçük ve Büyük Çakıl plajları, disko , bar ve lokantaları, sualtı dalış, paraşüt gibi alanlarda hizmet veren kulüpleriyle çekici bir tatil merkezidir. Helenistik dönem eseri olan amfitiyatrosu zaman zaman kültürel ve sosyal etkinliklere hala hizmet vermektedir.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Ödeme Özeti
  • Konaklama Süresi12 Gece
  • Konaklama Tutarı120.000 ₺
  • Elektrik Ücreti-
  • Temizlik Ücreti3.000 ₺
  • Ön Ödeme Tutarı60.000 ₺
  • Eve Girişte Ödenecek Tutar63.000 ₺
  • Toplam123.000 ₺