Fethiye’ye Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Muğla’ya bağlı turistik bir belde olan Kalkan’a kara ve hava yoluyla pek çok ulaşım alternatifi mevcuttur. Bulunduğunuz bölgeye göre bu ulaşım seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Villanızı kiraladıktan sonra ulaşım şeklinizi de hızlıca netleştirmenizi tavsiye ederiz çünkü özellikle yüksek sezon dediğimiz Haziran-Eylül ayları arasında özellikle uçak ve otobüs seferlerinde yoğunluk olmaktadır.

Kayaköy’e Nasıl Gidilir?

Kayaköy ile Fethiye merkez arası 15km’dir. Öncelikle Fethiye merkeze gelmeniz buradan Kayaköy yönünde devam etmeniz gerekir.)

Özel Araç ile Fethiye’ye Ulaşım

Özel aracınızla, bulunduğunuz konuma göre aşağıdaki rotaları takip ederek Fethiye’ye ulaşabilirsiniz.

İstanbul – Fethiye
Ankara – Fethiye
Bursa – Fethiye
İzmir – Fethiye
Adana – Fethiye
Trabzon – Fethiye
Dalaman Havaalanı – Fethiye
Antalya Havaalanı – Fethiye


Otobüs ile Fethiye’ye Ulaşım

Başta İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya olmak üzere hemen her şehirden Fethiye’ye direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Bulunduğunuz şehirdeki otobüs firmaları ile irtibata geçebilirsiniz.


Uçak ile Fethiye’ye Ulaşım

Dalaman Havaalanı’ndan Fethiye’ye Geliş

Fethiye’ye en yakın havaalanı “Dalaman Havaalanı”dır (45km). Uçakla gelmek isteyen misafirlerimiz Dalaman Havaalanı’nı tercih etmelidir. Dalaman Havaalanı’ndan özel araç kiralayarak ya da  transfer alarak Fethiye’ye gelebilirsiniz. Araç ile Dalaman – Fethiye arası yaklaşık 50 dakika sürmektedir. Toplu ulaşım tercih etmek isterseniz; Dalaman’dan havaalanı servisi ile (ücretli) Fethiye Otogar’ına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Antalya Havaalanı’ndan Fethiye’ye Geliş

Antalya Havaalanı, Fethiye’ye 200km mesafededir. Antalya Havaalanın’dan özel araç kiralayarak ya da transfer alarak ortalama 3 saatlik bir yolculuk ile Fethiye’ye ulaşabilirsiniz. Toplu ulaşım tercih etmek isterseniz; Antalya Havaalanı’ndan havaalanı servisi ile (ücretli) Antalya Otogar’ına gelebilir sonra da Antalya-Fethiye arası seferler yapan otobüslere binerek, yaklaşık 4-5 saat sonra Kalkan’a ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Ödeme Özeti
  • Konaklama Süresi12 Gece
  • Konaklama Tutarı120.000 ₺
  • Elektrik Ücreti-
  • Temizlik Ücreti3.000 ₺
  • Ön Ödeme Tutarı60.000 ₺
  • Eve Girişte Ödenecek Tutar63.000 ₺
  • Toplam123.000 ₺