Kalkan’a Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Antalya’nın batısında, Kaş’a bağlı turistik bir belde olan Kalkan’a kara ve hava yoluyla pek çok ulaşım alternatifi mevcuttur. Bulunduğunuz bölgeye göre bu ulaşım seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Villanızı kiraladıktan sonra ulaşım şeklinizi de hızlıca netleştirmenizi tavsiye ederiz çünkü özellikle yüksek sezon dediğimiz Haziran-Eylül ayları arasında özellikle uçak ve otobüs seferlerinde yoğunluk olmaktadır.

Özel Araç ile Kalkan’a Ulaşım

Özel aracınızla, bulunduğunuz konuma göre aşağıdaki rotaları takip ederek Kalkan’a ulaşabilirsiniz.

İstanbul – Kalkan:
Ankara – Kalkan:
Bursa – Kalkan:
İzmir – Kalkan:

Adana – Kalkan:
Trabzon – Kalkan:
Dalaman Havaalanı – Kalkan:
Antalya Havaalanı – Kalkan:


Otobüs ile Kalkan’a Ulaşım

Kalkan’a İstanbul, İzmir, Ankara, Fethiye ve Antalya’dan direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. İstanbul, Ankara ve İzmir den Kamil Koç ve Pamukkale firmaları sefer düzenlemektedir.


Uçak ile Kalkan’a Ulaşım

Dalaman Havaalanı’ndan Kalkan’a Geliş

Kalkan’a “Dalaman Havaalanı” daha yakındır (125km). Uçakla gelmek isteyen misafirlerimiz Dalaman Havaaanını tercih etmelidir. Dalaman Havaalanın’dan özel araç kiralayarak, transfer alarak ya da shuttle denilen servisleri kullanarak Kalkan’a gelebilirsiniz. Araç ile Dalaman – Kalkan arası yaklaşık 1.5 saat sürmektedir. (Araç rotası:) Toplu ulaşım tercih etmek isterseniz; Dalaman’dan havaalanı servisi ile (ücretli) Fethiye Otogar’ına gelebilir sonra da Fethiye-Kaş arası seferler yapan otobüslere binerek, yaklaşık 1.5 saat sonra Kalkan’a ulaşabilirsiniz.

Antalya Havaalanı’ndan Kalkan’a Geliş

Antalya Havaalanı, Kalkan’a 225km mesafededir. Antalya Havaalanın’dan özel araç kiralayarak ya da transfer alarak ortalama 3 saatlik bir yolculuk ile Kalkan’a ulaşabilirsiniz. (Araç rotası:) Toplu ulaşım tercih etmek isterseniz; Antalya Havaalanı’ndan havaalanı servisi ile (ücretli) Antalya Otogar’ına gelebilir sonra da Antalya-Fethiye arası seferler yapan otobüslere binerek, yaklaşık 3-4 saat sonra Kalkan’a ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Ödeme Özeti
  • Konaklama Süresi12 Gece
  • Konaklama Tutarı120.000 ₺
  • Elektrik Ücreti-
  • Temizlik Ücreti3.000 ₺
  • Ön Ödeme Tutarı60.000 ₺
  • Eve Girişte Ödenecek Tutar63.000 ₺
  • Toplam123.000 ₺