Hakkımızda

Mavi Martı Emlak Turizm markası olan İslamlar Villaları; Kalkan merkezli villa kiralama ve seyahat hizmetleri veren butik bir işletmedir. İşletmemiz 2013 yılından bu yana Kaş Kalkan Fethiye bölgesinde villa kiralama, bakım ve yönetim hizmetleri vermektedir. 2020 yılına kadar şahıs işletmesi olan firmamız 2020 yılından itibaren limitet şirket olarak faaliyetine devam etmektedir. Aynı yıl Türsab kaydını tamamlayan firmamız 13277 belge numarası (BigBlue Travel) ile A sınıfı seyahat acentesi olarak turizm faaliyetlerine devam etmektedir.

Kurumsal düzende ve sürekli yoğun bir tempoda çalışırken, çoğu büyük şehirli gibi güneyde bir sahil kasabasında yaşamanın hayaliyle yola çıkarak, Türkiye’nin cennet tatil bölgelerinden biri olan Kaş, Kalkan’a yerleşmiş, genç ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur. Bilgi-iletişim teknolojileri ve satış-pazarlama alanlarındaki deneyimlerini Mavi Martı Emlak Turizm İnşaat Tic. ve San. Ltd. Şti çatısında; “İslamlar Villas”, ”Villa Renta” ve ”Balayım Villada” markalarıyla bir araya getiren ekibimiz, son yıllarda oldukça popüler hale gelen villa kiralama konseptini siz değerli misafirlerine sunmaktadır. 

Bütün yılın yorgunluğundan sonra çıkılacak tatilin misafirlerimiz için önemini bilerek, rezervasyon aşamasından, tatilinizi yapıp dönüş yoluna geçeceğiniz zamana kadar tatilinizin her aşamasında size yardımcı olarak, unutulmaz bir tatil geçirmeniz için çalışıyoruz.

Neden Villa Kiralama?

Yurtdışında çok uzun zamandır tercih edilen “villa kiralama” seçeneği son yıllarda Türkiye’de de tercih edilir duruma geldi. Özellikle büyük şehirlerin yarattığı olumsuz etkilerden ve stresten arınmanın en etkili yollarından biri de tatilinizi size özel, sessiz ve huzurlu bir ortamda geçirmektir. Otel odalarının küçük ve boğucu atmosferindense, size ait bir evin rahatlatıcı konforuyla tatilden evinize gerçekten dinlenmiş ve enerji depolamış olarak dönebilirsiniz. 2 kişiden 13 kişiye kadar konaklama kapasitesiyle farklı konum ve özelliklere sahip, her bütçeye uygun kiralık villa fiyatları ile hem çiftler hem de kalabalık aileleler için daha ekonomik fiyat avantajı sunar. Tatillerini gözden uzak geçirmek isteyen misafirlerimiz, korunaklı havuzlu ve bahçeli villalarımız ile gönüllerince tatil yapabilirler. Ayrıca balayı çiftlerine özel olarak tasarlanan ve 2 kişi kapasiteli villalarımız ile farklı bir balayı tatili deneyimi de yaşabilirsiniz.

Neden İslamlar Villaları?

Türsab güvencesi ile tecrübeli ve dinamik bir ekip tarafından yönetilen İslamlar Villaları’nda, tamamı yerinde görülmüş ve belirli kriterleri sağlayan villalar portföyümüze girmiştir. Misafir memnuniyetine verdiğimiz maksimum önem ve gayretle, en uygun villayı bulmanız ve güzel bir tatil geçirebilmeniz için yoğun şekilde çalışıyoruz.

Ekibimiz

Ofisimizden Kareler

Evraklar

marka-tescil-1.jpg
tursab-13277.jpg
Sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.
XREZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
Ödeme Özeti
  • Konaklama Süresi12 Gece
  • Konaklama Tutarı120.000 ₺
  • Elektrik Ücreti-
  • Temizlik Ücreti3.000 ₺
  • Ön Ödeme Tutarı60.000 ₺
  • Eve Girişte Ödenecek Tutar63.000 ₺
  • Toplam123.000 ₺