fbpx

Reset Password

Kiralık Villa

Kiralık Villa Tatilinin Avantajları Nelerdir ?

Özellikle yurtdışında çok uzun zamandır tercih edilen kiralık villa tatili, ülkemizde de çok tercih edilir duruma geldi. Yalnızca size özel havuzu ve bahçesiyle ailenizle huzurlu bir tatil yapma imkanı sunan bu tatil modelinde küçük bir odaya sıkışmadan unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz. Tam ekipmanlı mutfakları, korunaklı özel havuzları, jakuzileri ve diğer sahip oldukları donanımlarıyla kiraladığınız süre boyunca yalnızca sizin vakit geçirdiğiniz bu tatil biçimini çok seveceksiniz.

Kiralık Villa Fiyatları

Kiralık villa fiyatları villanın konumuna, manzarasına, kiralama yapılacak döneme, süreye ve sahip olduğu diğer özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Örneğin genelde sezonun yeni başladığı Mart-Nisan dönemi ve bitmek üzere olduğu Ekim-Kasım dönemlerinde kiralık villa fiyatları daha düşükken, sezonun pik yaptığı Temmuz-Ağustos aylarında kiralık villa fiyatları en yüksek mertebeye ulaşmaktadır. Villa seçeneklerimizden bütçenize ve beğeninize en uygun olanı seçerek benzersiz bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Kiralık villa fiyatlarının yüksek olduğu dönemlerde kiralama tarihini biraz önceye veya sonraya kaydırarak ya da kiralama süresini biraz kısaltarak yapabileceğiniz değişiklikler ile bütçenize daha uygun bir yöntem izleyebilirsiniz. Bölgesel olarak Kalkan ise villa çeşitliliği ve sayısı konusunda Türkiye ve dünyada önemli bir konuma sahiptir.

Kiralık Villa Tipleri

Balayı çiftlerine özel balayı villaları, gözlerden uzak tatil yapmak isteyenler ve muhafazakar çift-aileler için havuzu terası dışarıdan görünmeyen ( islami ) muhafazakar villalar, çocuklu aileler için çocuk havuzlu villalar, konforuna düşkün olanlar için jakuzili lüks villalar, bahar ve kış aylarında da havuza girebileceğiniz ısıtmalı ve kapalı havuza sahip villalar, doğa tutkunları için deniz manzaralı ve doğa içinde villalar için her zevk ve ihtiyaca uygun villalar seçtik. Tamamını yerinde incelediğimiz ve özenle seçtiğimiz villalar, en iyi fiyatlarla sizlere özel bir tatil hizmeti sunmaktayız.

Villa Kiralama ve Yeme İçme

Özellikle tatillerini otellerde yapmaya alışık olan tatilcilerin yoğun olarak sorduğu sorulardan biri olan yeme içme konusunda aslında villa kiralayan misafirlerimizin çok rahat çözdükleri bir konudur. Tam ekipmanlı mutfaklara sahip villalarımızda market ve pazardan yapacağınız alışverişlerle yemeklerinizi evde kendiniz hazırlayabilirsiniz. Bazı villalarımıza yürüme mesafesinde bazılarına ise araçla birkaç dakika uzaklıkta yer alan restoranlara gidebilir veya bu restoranlardan villanıza sipariş verebilirsiniz. Villa kiralama yöntemiyle tatil yapan ve bugüne kadar misafir ettiğimiz binlerce misafirimizin tatil sonunda yaptıkları yorumlara bakılarak çok pratik ve rahat bir şekilde bu konuyu çözdüklerini ve bir sonraki tatillerini yine villa kiralama yoluyla yapacaklarını duymaktayız.

Villa Kiralama ve Ulaşım

Villanızı kiraladınız ve şimdi sıra bu bölgeye nasıl ulaşacağınızda. Bölgemize Dalaman veya Antalya havalimanlarını kullanarak, otobüsle veya özel aracınızla gelebilirsiniz. Havalimanından araç kiralayabilir, transfer ayarlayabilir veya dolmuşla otobüs terminaline geldikten sonra taksi ile villanıza ulaşabilirsiniz. Villanızdan bir yere gitmek istediğinizde kiralık bir araç çok faydalı olabileceği gibi taksi de çağırılabilir. İstanbul’a yaklaşık 800km uzaklıkta yer alan bölgemize İzmir Otobanı üzerinden oldukça rahat gelebilirsiniz. Ya da Afyon Burdur üzerinden Fethiye istikametini takip ederek sonrasında yönünüzü Kaş’a çevirebilirsiniz.

no thumb
korunaklı
no thumb
korunaklı
no thumb
korunaklı
no thumb
korunaklı