97 Kiralık Ev

Kalabalık Gruplar İçin Kiralık Geniş Villalar

Geniş villalar, kalabalık aile ve arkadaş grupları için özenle seçtiğimiz jakuzili, çocuk havuzlu, 4 ve fazla yatak odasına sahip villalarımızın bazılarında oyun parkı, masa tenisi, vb. tatilinize eğlence katacak ekipmanlar da bulunabilen villalardır.

Çocuk havuzlu olan villalarımızda sizler havuzun ve güneşin tadını çıkarırken çocuklarınız da güvenle havuz keyfi yapabilir.Tam ekipmanlı mutfaklara sahip geniş aile villalarımızın teraslarında barbekü de bulunmaktadır. Dilerseniz alışverişinizi yaparak evinizde hazırlayabileceğiniz gibi yakınlardaki restoranları da tercih edebilirsiniz. Ya da bu restoranlardan villanıza sipariş verebilirsiniz.

Kalabalık ailelere uygun villalarımızda 16 kişiye kadar konaklama yapılabilmektedir. Daha kalabalık gruplar içinse yanyana olan geniş villalarımız birlikte kiralanarak kişi sayısı artırılabilir.

Antalya Geniş Villa Seçenekleri 

Antalya geniş villa tipleri açısından oldukça fazla seçeneğe sahiptir. Neredeyse her odasında ebeveyn banyosu bulunan, çocuk havuzlu, bahçeli ve oyun parklı villa seçeneklerimizi birkaç aile birlikte veya kalabalık arkadaş grupları halinde kiralayarak daha uygun fiyatla villa kiralamanın tadını çıkarabilirsiniz. Antalya Kalkan ve çevresindeki bölgelerde yer alan kiralık villalarımız ile unutulmaz bir tatil sizleri bekliyor.

Geniş Villalar