Reset Password

Your search results

Hakkımızda

Cihan ve Sevil’den Merhaba

İslamlar Tatil Villaları; Antalya’nın cennet beldesi Kalkan’a çevresinde yoğunlaşmış bir portföyle 2013 ‘ten bugüne villa kiralama hizmeti veren butik bir aile işletmesidir.

2011 ‘den bu yana bu bölgede yaşıyoruz. Aslında İstanbul’da doğup büyüdük, eğitim aldık ve iş dünyasına katıldık. Çok uluslu bir şirkette pazarlama müdürlüğü ve perakende satış yöneticiliği gibi iş ünvanlarımızla, kurumsal düzende ve sürekli yoğun bir tempoda çalışmaktaydık. Öte yandan çoğu büyük şehirli gibi biz de sık sık düşler kuruyor “Artık İstanbul’da yaşanmıyor, şöyle güneyde bir sahil kasabasına yerleşmek ne kadar güzel olurdu” diyorduk. Sonra bu düşü ertelemek yerine harekete geçtik, ünvanlarımızı, masalarımızı arkamızda bıraktık ve yıllardır tatil için gelip gittiğimiz, oysa içinde sürekli yaşamak için can attığımız Kaş / Kalkan’ın yolunu tuttuk…

Bizim için özel noktalardaki tatil deneyimlerimiz ile bilgi-iletişim teknolojileri ve satış-pazarlama alanlarındaki deneyimlerimizi “İslamlar Villas” web sitesiyle bir araya getirdik. Misafirlerimiz için neyin önemli olduğunu biliyoruz ve çalışma prensiplerimizi buna göre düzenliyoruz. Rezervasyon aşamasından, konaklamanızın sona ermesine kadar tatilinizin her aşamasında size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Her türlü konuda bize ulaşabilir, hem konaklama seçenekleri hem de bölge hakkında bilgi alabilirsiniz.

Neden Villa Kiralama?

Yurtdışında çok uzun zamandır tercih edilen “villa kiralama” seçeneği son yıllarda Türkiye’de de tercih edilir duruma geldi. Özellikle büyük şehirlerin yarattığı olumsuz etkilerden ve stresten arınmanın en etkili yollarından biri de tatilinizi size özel, sessiz ve huzurlu bir ortamda geçirmektir. Otel odalarının küçük ve boğucu atmosferindense, size ait bir evin rahatlatıcı konforuyla tatilden evinize gerçekten dinlenmiş ve enerji depolamış olarak dönebilirsiniz. 2 kişiden 13 kişiye kadar konaklama kapasitesiyle farklı konum ve özelliklere sahip, her bütçeye uygun kiralık villa fiyatları ile hem çiftler hem de kalabalık aileleler için daha ekonomik fiyat avantajı sunar. Tatillerini gözden uzak geçirmek isteyen misafirlerimiz, korunaklı havuzlu ve bahçeli villalarımız ile gönüllerince tatil yapabilirler. Ayrıca balayı çiftlerine özel olarak tasarlanan ve 2 kişi kapasiteli villalarımız ile farklı bir balayı tatili deneyimi de yaşabilirsiniz.

İslamlar Köyü hakkında bilgi için tıklayınız

Belgelerimiz

Marka Tescil Belgesi
Marka Tescil Belgesi
Vergi Levhası
Emlak Danışmanlığı Belgesi

Ofisimiz

Ofisimiz
 • Şirket Bilgilerimiz

  İslamlar Tatil Villaları
  Sevil Albayrak Demir
  Vergi dairesi & no: Kaş 0500230362
  Adres: Şehitler Caddesi  No: 31/B Kalkan Kaş Antalya
  Email: iletisim@islamlarvillas.com

  Banka Bilgileri:
  Hesap Sahibi: Sevil Albayrak Demir

  İŞ BANKASI
  TR63 0006 4000 0016 2760 0817 35
  QNB FİNANSBANK
  TR74 0011 1000 0000 0067 3155 27
  GARANTİ BANKASI
  TR81 0006 2001 3680 0006 6903 70