Reset Password

Your search results

Hakkımızda

Ben ve eşim İstanbul’da doğduk ve orada eğitim-iş hayatımızı sürdürdük. Çokuluslu firmalarda oldukça yorucu bir iş hayatı sürerken, her zaman bir sahil kasabasına yerleşmenin hayallerini kurardık. Bir süre sonra sadece hayal etmeyi bir kenara bıraktık ve hayallerimizi gerçekleştirebilmek için harekete geçtik. 2011 Ağustos ayında işlerimizden ayrılarak, son tatillerimizi geçirdiğimiz ve bir türlü ayrılamadığımız Akdeniz en güzel incilerinden Kalkan’a yerleştik.

İslamlar Köyü’nü ise ilk ziyaret ettiğimizde adeta büyülendik, serin havası, çam ağaçları, buz gibi akan kaynak suları, küçük sevimli restoranları, eski köy meydanı ve köy halkı bizi en çok çeken yanlarıydı bu küçük ve güzel köyün. Daha sonra burada insanları nasıl ağırlayabilir, tatillerini burada nasıl keyifle geçirmelerine olanak sağlayabiliriz dedik ve son derece güzel ve şık köy evleri tasarladık. Evlerimiz köyün en güzel ve benzersiz konumlarında yer almakta, çevresi çam ağaçları ve üzüm asmaları ile çevrili muazzam bir yer. Tatil villalarımızda konforunuz için sizi memnun edecek en ince detayları düşündük. Biz yılın uygun zamanlarında seyahat etmeye devam ediyoruz ancak yaz dönemi misafirlerimize aynı güzel duyguları ve keyifli tatil ortamını sunmak için İslamlar Köyü’nde sizleri bekliyor olacağız…

Neden Villa Kiralama?

Yurtdışında çok uzun zamandır tercih edilen “villa kiralama” seçeneği son yıllarda Türkiye’de de tercih edilir duruma geldi. Özellikle büyük şehirlerin insanlar üzerindeki olumsuz etkilerinden ve stresten arınmanın en etkili yollarından biri de tatilinizi size özel, sessiz ve huzurlu bir ortamda geçirmenizdir. Bu şekilde tatilden evinize gerçekten dinlenmiş ve enerji depolamış olarak dönebilirsiniz. 8 kişiye kadar konaklanabilen villa seçenekleri ve muhafazakar ailelerin tercih ettiği korunaklı havuz ve bahçeli villalarımız ile ailece veya kalabalık gruplar halinde tatile çıkmak istediğinizde ekonomik fiyat avantajına sahip olabilirsiniz. Ayrıca balayı çiftlerine özel olarak tasarlanan ve 2 kişi kapasiteli villalarımız ile benzersiz bir balayı tatili deneyimi sizleri bekliyor.

İslamlar Köyü hakkında bilgi için tıklayınız

Tatil Villalarımız

 • Şirket Bilgilerimiz:

  Sahibi: Sevil Albayrak Demir
  Vergi dairesi & no: Kaş 0500230362
  Tc No: 46906607424
  Adres: Akdeniz Cad. No: 120 Kalkan Kaş Antalya
  Email: iletisim@islamlarvillas.com
  Banka Bilgileri:
  İş Bankası Kalkan Şubesi (6276) 
  Hesap Sahibi: Sevil Albayrak Demir
  Hesap No: 0081735 
  IBAN: TR63 0006 4000 0016 2760 0817 35